۱۰ شغل پرتقاضای جهان

» ۱۰ شغل پرتقاضای جهان

۱۰ شغل پرتقاضای جهان

پلتفرم کاریابی لینکدین ۱۰ شغل پرتقاضا در جهان را براساس آگهی های استخدامی اعلام کرد. در شرایطی که همه گیری کرونا تاثیرات جدی بر بازار کار در سطح جهان داشته است، برای برخی از مشاغل هنوز شانس استخدامی زیادی وجود دارد و تخمین زده میشود امسال در سراسر جهان حدود ۴۰۰ میلیون فرصت شغلی ایجاد شود.

با این حال رقابت برای مشاغل با توجه به میزان بالای اخراجها در ماه های اخیر شدت یافته است تا جایی که طبق اعلام لینکدین رقابت برای بهدست آوردن مشاغل خوب در انگلیس به نسبت سال قبل سه برابر بیشتر شده است. تام گیمبل، کارشناس بازار کار در موسسه «لازال نتورک» گفت: بسیاری از کارفرمایان برنامه خود برای استخدام نیروهای جدید را تا مشخص شدن وضعیت به تاخیر انداخته اند و برخی نیز به نیروهای خود گفته اند در خانه بمانند و دورکاری کنند. با این حال شمار استخدام های جدید بیشتر از انتظارات قبلی بوده است. لینکدین با تجزیه و تحلیل آگهی های استخدامی منتشر شده در طول شش ماه اخیر ۱۰ شغل پرتقاضا برای جهان را که کارفرمایان به دنبال آن هستند منتشر کرده است. البته این رتبه بندی به صورت میانگین منتشر شده و ممکن است در برخی کشورها، تقاضا برای استخدام برخی مشاغل بیشتر از مشاغل زیر باشد. همچنین ممکن است مشاغلی باشند که کارفرمایان حقوق و مزایای بهتری را از مشاغل زیر به کارکنان پرداخت کنند:


۱- مهندس نرمافزار ۲- نمایندگان فروش ۳- مدیر پروژه ۴- مدیر بخش آیتی ۵- متخصص مرکز امور رسیدگی به مشتریان ۶- بازاریاب دیجیتالی ۷- پشتیبان فنی شبکه ۸- تحلیلگر داده ۹- تحلیلگر مالی ۱۰- طراح گرافیک.


منبع : Eghtesadi.info


آخرین مطالب این وبلاگBuy Real Traffic
Buy website Traffic
Buy Website Traffic Cheap
ساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان  ساخت وبلاگ